http://seimosgroziostudija.lt/images/Facebook-Icon-80x80-78x78.png

Depiliacija vašku vyrams kūno ir intymių vietų.

Nors iki šiol vis dar vyrauja nuomonė, kad depiliacija – tai tik moterų grožio procedūra, tačiau vis daugiau vyrų ryžtasi šalinti nepageidaujamus plaukus. Vyrų depiliacija vašku nieko nestebina, priešingai – tai tampa įprasta procedūra vyrui, kuris rūpinasi ne tik savo grožiu, bet ir higiena.Ne paslaptis, kad depiliuotos kūno vietos atrodo estetiškiau, todėl vyrai, nedrįsdami plaukų šalinimo procedūrą patikėti profesionaliam specialistui, nepageidaujamus plaukus tiesiog skuta. Tačiau skutimo metu oda sudirginama ir pažeidžiama, todėl atsiranda pūlinukų ar netgi alerginių židinių.Vienas iš efektyviausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukus – tai depiliacija vašku. Kaip vyksta procedūra: šildytas vaškas užtepamas ant odos ir užklijuojamas specialia audinio skiautele, kuri netrukus nuplėšiama staigiu judesiu prieš plauko augimo kryptį. Klientai nepatiria didelio skausmo, o procedūrą kartoti pakanka vos kartą per mėnesį.Dėmesio! Depiliacijos metu plaukelių ilgis turi būti ne mažiau 4 mm.

Veido procedūra vyrams su THALION kosmetika:

Procedūra,,Deguonies užtaisas‘‘

Moderni, energijos suteikianti, detoksikuojamoji profesionali programa nuo odos suglebimo. Atkuria odos drėgmės balansą, pašalina toksinus, stangrina, suteikia elastingumo, kovoja su odos sausumu, ramina, gaivina, lygina ir puoselėja odą. Vyrų oda nuo moterų skiriasi nedaugeliu veiksnių, tačiau ji patiria vieną labai stiprų dirgiklį, būdingą tik vyrams – skutimąsi, todėl jai reikalinga speciali priežiūra. Tai unikali programa bet kokio amžiaus visų tipų vyrų odai.Papildomai siūloma nugarą atpalaiduojantis ar energiją suteikiantis nugaros sportinis masažas.

Veido odos valomoji procedūra

Procedūra valo poras, ramina uždegiminius procesus, sudirgusias ir paraudusias vietas, padeda normalizuoti perteklinį riebalų išsiskyrimą. Procedūros metu normalizuojama odos drėgmės ir riebalų pusiausvyra. Taip pat atliekamas užsikimšusių odos porų valymas, odai suteikiamas matinis atspalvis. Esant didesniems sudirgimams, papildomai yra atliekamas masažas,darsonvalizacija ir raminanti kaukė.