http://seimosgroziostudija.lt/images/Facebook-Icon-80x80-78x78.png

AMBER CHARM KŪNO PROCEDŪRA.

Nugaros ir kojų masažas su gintaro rutuliukais

Procedūros metu atliekamas bioenergetinis masažas Baltijos jūros gintaro rutuliukais. Jis turi atpalaiduojančią funkciją, stimuliuoja hemolimfinę apytaką, taip pagerindamas bendrą savijautą ir sumažina stresą. Paspaudimai gintaro rutuliukais yra tokie lengvi, kad primena klasikinį limfodrenažinį, taškinį masažą, tačiau tuo pat metu organizme leidžia laisvai tekėti energijai, mažina patinimus bei celiulitą.Vertingas Baltijos jūros gintaras gausus gintaro rūgšties, kuri pasižymi detoksikuojamuoju ir drenuojamuoju poveikiu, o taip pat turi nepaprastą grožio paslaptį, stiprų ryšį su gamta ir Žeme – visa tai apjungia kūną ir sielą, suteikia gilią harmoniją. Kleraderm AMBER CHARM kūno programos yra multi-sensorinės SPA procedūros, kurios panaudoja naudingas gintaro pudros, granulių, sferų savybes. Šios linijos produktuose yra naudojamas vertingas argano aliejus, kuris pasižymi maitinamosiomis ir odos elastingumą gerinančiomis savybėmis. Tai procedūros, efektyvios prieš odos senėjimą, sausumą ir dehidrataciją, atstato odos stangrumą, koreguoja strijas. AMBER CHARM linijos priemonės sužavės maloniu ir viliojančiu kvapu, sumažins įtampą ir stresą, sustiprins malonius pojūčius ir mintis

PEČIŲ SRITIES IR NUGAROS MASAŽAS

Nugaros masažas yra skirtas žmonėms, jaučiantiems nuolatinę fizinę įtampą sprando, kaklo, pečių bei nugaros srityse bei norintiems atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Šis masažas atpalaiduoja, ramina, sumažina raumenų įtampas bei tuo pačiu stiprina juos. Jis veikia energijos linijas, einančias išilgai pečių juostos ir žemyn palei stuburą, kuriose nuo pastovaus sėdimo darbo ar netaisyklingos laikysenos gali susiformuoti raumenų mazgai. Masažas gali būti atliekamas švelnus, atpalaiduojantis ar stipresnis, stimuliuojantis.

NUGAROS VALYMAS (rugštinis ir mechaninis)

Nugaros valymas tai problematiškos nugaros odos valymas ir gydymas. Skirkite laiko ne tik veido odos priežiūrai, bet ir nugaros. Procedūra tinka įvairaus amžiaus tiek vyrams, tiek moterims, o ypač paaugliams, kuriuos kankina jaunatviniai spuogai arba acne! Oda natūraliai atsinaujina, tampa skaisti ir švytinti.Dažniausiai nugaros oda būna riebi. Visų blogybių šaknis – riebalinės liaukos, išskiriančios odos riebalus. Nors odos riebalų išsiskyrimo procesas atrodo paprastas, jis gali sutrikti, o būtent tai skatina inkštirų atsiradimą. Pavyzdžiui, kai odos riebalų išsiskyrimas pernelyg padidėja arba mirusios odos ląstelės užkemša poras ir liaukų angas, odos riebalų tekėjimo tolygumas sutrinka. Poros yra užkemšamos ir tai skatina komedonų atsiradimą.Reguliarus lankymasis pas kosmetologą ir tinkamai parinktos procedūros padės išspręsti šią problemą.

Procedūra rekomenduojama, jei :

riebi , spuoguota nugaros oda;

poreta, stora oda;

acne ;

randeliai ir dėmelės po spuogų;

odos pilkumas;

nelygi odos struktūra;

baltieji ir juodieji komedonai (inkštirai).

Procedūros eiga :

odos nuvalymas;

pilingas ( mechaninis šveitimas);

rūgštinis pilingas su AHA rūgštimis (rūgštinis pilingas balansuoja riebalinių liaukų veiklą, išvalo susidariusius riebalinius kamščius, paskatina spuogų, sukeltų bakterijų gijimą);

mechaninis komedonų pašalinimas;

spuogų nudžiovinimas ir nuraminimas ozonu.

Procedūros negalima daryti: vietinės infekcijos atveju;diabetas;hemofilija;ŽIV;keloidiniai randai;tą pačią dieną po saulės procedūrų ar po apsilankymo soliariume;tą pačią dieną po depiliacijos.

 

Rezervacija

Bendras telefonas:

Tel. nr. 8 45 446617

Kosmetologės telefonas:

Mobilus :8 650 77808

Darbo laikas

 I - V   10 - 18 val.
VI       10 - 15
Grožio terapeutė
I - V   10  - 18
VI     9 - 14
 

 

Adresas

Kosmonautų g.1-1

Panevėžys